ما را دنبال کنید
مشاوره رایگان برای راه اندازی رستوران و فست فود
الکترو هادی

اگر تصمیم به راه اندازی کافه رستوران و فست فود دارید، توصیه می‌کنیم این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

اگر سال هاست که میخواهید یک کافه رستوران راه اندازی کنید ،ممکن است وقت آن باشد که بنشینید وطرحی برای افتتاح مشاغل شخصی خود تنظیم کنید .

برای کمک به شما در ایجاد دستورالعمل موفقیت ،ما یک راهنمای شروع به کار قرار داده ایم تا مطمئن شوید تمام مواد لازم برای افتتاحیه کافه رستوران خود دارید و اگر میخواهید یک کافه رستوران موفق داشته باشید ، باید سرمایه و وقت جدی صرف کنید ، بزرگترین دلیل شکست بسیاری از کافه رستوران ها و فست فود ها عدم برنامه ریزی درست می باشد .

راه اندازی کافه رستوران و فست فود، نیازمند ایجاد یک طرح اولیه در تمامی بخش‌ها است. شما باید لیست تجهیزات فست فود یا رستوران را قبل از راه اندازی، با مشاوره تیم متخصص ما تهیه کنید.

گروه صنعتی الکترو هادی

گروه صنعتی الکتروهادی، تولید و تجهیز کننده کافه رستوران و فست فود با تیم متخصص و با تجربه در زمینه راه اندازی کافه رستوران و فست فود و با سرویس کاران باتجربه و متخصص در قسمت خدمات پس از فروش، این امکان را به مشتریان می دهد که قبل از راه اندازی کسب و کار رستورانی خود، از مشاوران ما کمک بگیرند تا در نهایت کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن شروع کنند.

برای راه اندازی کافه رستوران یا فست فود این موارد را در نظر داشته باشید:

با داشتن یک کافه رستوران ، مکان همه چیز است ، شما به نقطه ای نیاز دارید که رفت و آمد زیاد باشد و جمعیت زیادی را به خود جلب کند .به راحتی در دسترس باشید و توانائی رشد را داشته باشید ،البته شما به مکانیزم مناسب با بودجه خود نیز نیاز دارید .

منوی خود را به طور آزمایشی بسازید و مهمانی شام را با منوی پیشنهادی خود در نظر بگیرید که در آن از مردم نظرات صادقانه خود را می خواهید.
اما فقط نزدیکترین دوستان و اعضای خانواده خود را دعوت نکنید ، ممکن است شما طعم یک غذای خاص را دوست داشته باشید ، اما اگر مشتریان علاقه زیادی به طعم آن نداشته باشند کم کم از تعداد مشتریان کم خواهد شد و درآمد کسب نخواهید کرد . استفاده از روشی را در نظر بگیرید که اجازه اظهار نظرهای ناشناس را میدهد تا واکنش های صادقانه افراد را دریافت کنید ، برای درک قیمت مناسب به کافه رستوران های دیگر مراجعه کنید .

به بزرگترین نیازهای خود فکر کنید، برای شروع بکار به چند نفر کارمند، آشپز و به چه تجهیزاتی نیاز دارین ؟!

تیم راه اندازی ما با حضور سرآشپز بین المللی جناب آقای علیرضا حسن زاده در زمینه انتخاب و استخدام آشپز و سایر کارکنان، با شما همکاری خواهد کرد.

برندسازی

طراحی دکوراسیون در جذب مشتری بسیار مهم است بنابراین ،پیشنهاد ما این است که این کار را به دست افراد باتجربه و متخصص بسپارید.

گروه صنعتی الکتروهادی تولید کننده و تجهیز کننده کافه رستوران و فست فود، در زمینه خرید تجهیزات آشپزخانه به مشتریان کمک خواهد کرد تا با مشاوره رایگان تجهیزات خود را انتخاب و خرید کنند.